Kariera

Witamy w ARDEX  »  ARDEX  »  Kariera

Praca

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska :

DORADCA TECHNICZNY

Opis stanowiska
  •  obsługa rynku budowlanego w podległym regionie
  •  doradztwo techniczne dla wykonawców
  •  współpraca z sieciami dystrybucji
  •  prowadzenie szkoleń produktowych
  •  realizacja budżetu sprzedaży
Wymagania
  •  bardzo dobra znajomość regionalnego rynku branży budowlanej
  •  wiedza i doświadczenie z zakresu stosowania produktów chemii budowlanej
  •  doświadczenie praktyczne
  •  wysokie zdolności interpersonalne
  •  odpowiedzialność
  •  dyspozycyjność i aktywność
  •  znajomość obsługi komputera (MS Office)
  •  prawo jazdy kat B
Oferujemy
  •  możliwość profesjonalnego rozwoju
  •  dobrą atmosferę pracy
  •  szkolenia
  •  niezbędne narzędzia pracy

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego* na adres rekrutacja@ardex.pl. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie 'CV' lub 'Aplikacja'.

* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."